Ana sayfa

Beijing XD Battery Technology Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

2006 yılında, Beijing XD Battery, Ulusal Düzeyde Yüksek ve Yeni Teknoloji Kuruluşu olarak Çin Güç Kaynağı Topluluğunun bir üyesi ve Hükümet tedarik sitesinin aday tedarikçisidir, yenilenebilir enerji depolama çözümüne odaklanıyoruz.

biz uzmanız

1, RVs lityum Piller.

2, Deniz lityum piller

3, Güneş enerjisi depolama lityum piller

4, Düşük hızlı araçlar lityum piller

5, Telekom lityum piller.

Ürünler TÜV , UL , CE ,CSA ,CEC ,JET sertifikalarını geçti.

 

Greater China bölgesinde, Pekin, Şanghay ve Shenzhen olmak üzere üç birinci kademe şehirde bulunan üç temsilcilik ofisi bulunmaktadır.

Pil takımı fabrikamız Huizhou'da 5,000 Metrekare'nin üzerinde bir alana sahip, üretim kapasitemiz yılda 1,2 milyon adede ulaştı.

En modern üretim ekipmanları ile donatılmıştır.Bazı yurtiçi ve yurtdışı profesyonel kuruluşlar ve ilgili şirketler ile birkaç kez büyük ölçekli teknoloji geliştirmesi sayesinde, ürün kalitemiz, teknolojimiz ve hizmetimiz dünya standartlarında olarak derecelendirilebilir.

 

Her zaman iyi kaliteyi vaat eden makine üretimleri.İyi satış sonrası servis desteği sunmak için 24 saat arama hizmeti.Özelleştirilmiş siparişi kabul edin, OEM, ODM hizmeti sunun.

Şu anda XD Pil ABD, İngiltere, Almanya, Japonya, Kore, Filipinler, Suudi Arabistan, Zimbabve, Hollanda, Avustralya, Fransa, İspanya, Hollanda, Vietnam, Nijerya, İsveç gibi 126 farklı ülkeye ihraç edilmiştir.

 

En iyi teknoloji, En iyi kalite, Her zaman hedefimiz olan en iyi hizmet.XD Battery'ye katılmaya hoş geldiniz, dünyaya daha fazla enerji getirin.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Beijing XD Battery Technology Co., Ltd. Beijing XD Battery Technology Co., Ltd. Beijing XD Battery Technology Co., Ltd.
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

İş türü

İhracat p.c : < 10%